ادامه ویژگی های کلی

ادامه ویژگی های کلی

اتصال 5G   , آماده عصر 5G باشید

تکنولوژی 5G با پلت فرم تلفن همراه Qualcomm Snapdragon 865 در اینجا قرار دارد. طراحی شده برای ارائه عملکرد حداکثر 5G برای اتصال رعد آسا و سرعت های چند گیگابیتی ، اتصال بی مانند و پیشرفت دهنده ی بازی با Snapdragon Elite Gaming- LG V60 ThinQ 5G شما را به صدر دوره 5G می رساند.
MC V60ThinQ ClassyBlue 11 5G Connectivity Desktop

باتری 5000 میلی آمپر ساعت
قدرتمند

نیرو به شما اجازه می دهد کارهای بیشتری انجام دهید ، همه ی روز. ساعت ها با باتری 5،000 میلی آمپر ساعتی ضبط ، تولید و سرگرمی کنید. AI Power Management مدیریت برنامه ها و تنظیمات نمایش خودکار را برای طولانی کردن عمر باتری تنظیم می کند.
MC V60ThinQ5G ClassyBlue 10 5000mah Battery Desktop

صدای بوکه
صدای خود را در پیش زمینه قرار دهید

شنیدن در ترافیک یا شلوغی کار ساده ای نیست … به جز برای LG V60 ThinQ!

به لطف 4 میکروفون قادر است صدا شما را از صداهای پس زمینه جدا کند ، تا بتواند سر و صدا را در ویدئوی شما عقب نگه دارد و صدای شما را را شفاف تر و شنیدنی تر کند.
MC V60ThinQ ClassyBlue 05 Voice Bokeh Desktop

به نام ASMR
ظرافت صدا

به لطف حساسیت شدید میکروفن های LG V60 ThinQ ، حتی ضعیف ترین صداها را ضبط کنید. ترک خوردن شعله های آتش ، صدای گربه یا بشکن زدن انگشت ها دارای کیفیتی خواهد بود که برای گوش شما باور کردنی نیست.
MC V60ThinQ ClassyBlue 06 ASMR Recording Desktop

فیلم های خود را بهبود بخشید
از کیفیت برتر لذت ببرید

سریال های مورد علاقه خود را در گوشی هوشمند خود با دید جدید تماشا کنید. الگوریتم تقویت ویدیو آنچه را در صفحه نمایش است می شناسد و روشنایی ، جزئیات و رنگ ها را برای یک تجربه مشاهده بی نظیر تنظیم می کند.
MC V60ThinQ ClassyBlue 08 Video Enhancer Desktop B 2

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *