با موسیقی ازهیاهوی زندگی فرار کنید

با موسیقی ازهیاهوی زندگی فرار کنید

از هیاهوی زندگی پرمشغله امروز فرار کنید و به جایی بروید که آرامش تمام وجودتان را فرا گیرد. فرقی نمی‌کند کجای شهر و دیارتان است؛ به جنگل می‌روید یا کنار دریا، لطفا موسیقی فراموش نشود!

با بلندگوی همراه ال جی PK3 خیالتان از بابت هوای بارانی این روزها راحت باشد. این بلندگو در هر آب و هوایی طاقت می‌آورد و شور و حال لحظاتی که سپری می‌کنید را صدچندان می‌کند. با یک فکر آرام و بی دغدغه تنها یک آهنگ فاصله دارید!

بلندگوی PK3 ال‌جی ویژگی‌هایی نظیر صدای پرقدرت و سرگرمی در مهمانی را از ال‌جی به ارث برده و با کیفیت صدای عالی و راحتی بی‌نظیر مخصوص جذب کاربران موسیقی‌دوست طراحی شده است. بلندگوهای XBOOM Go ال‌جی با کمک فناوری صوتی و پیشرفته مریدین قادرند با وجود ابعاد کوچک خود صدای قدرتمند و دقیقی را علاوه بر صدای زیر واضح و باس بهتر ایجاد کنند.

47078613_333508467468246_2464075958393612043_n

بلندگوی XBOOM Go اولین بلندگوی بی‌سیم دنیاست که از فناوری صوتی aptX™ HD کوالکام پشتیبانی می‌کند تا صدای بی‌نظیر، باکیفیت و فشرده‌شده ۲۴ بیت/۵۷۶ کیلوبایت در ثانیه را منتشر کند؛ صدایی که از طریق بلوتوث می‌تواند روح تشنه علاقه‌مندان به موسیقی را با کیفیت مثال‌زدنی خود سیراب کند. ال‌جی اولین شرکتی بود که فناوری aptX™ HD را در یک تلفن هوشمند با مدل G5 به کار برد و امروز این فناوری پیشرفته دوباره در مدل G7 ThinQ از تلفن‌های هوشمند و پرچمدار ال‌جی حلول پیدا کرده است.

بلندگوهای XBOOM Go ال‌جی حالت نورپردازی چندرنگه با دسته‌های خوش‌دست Grab-N-Go و X-grip دارد که گرفتن این بلندگو را بسیار محکم و حمل آن را بسیار ساده و راحت می‌کند. عمر باتری طولانی و مقاومت این بلندگو در برابر عناصری نظیر آب از XBOOM Go ال‌جی یک بلندگوی ایده‌آل برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده در فضای باز می‌سازد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *