رویه‌های بازگرداندن کالا

مشتریان عزیز و گرامی مجموعه LGWORLD.

کلیه محصولاتی که در این سایت قرار دارد دارای گارانتی می باشد.

گارانتی هایی که محصولات ما را در بر می گیرد شامل موارد زیر است :

گارانتی خدمات سریر سرویس :
این شرکت خدماتی موبایل های ال جی را به مدت 18 ماه گارانتی کرده است.
به محض اینکه ایرادی برای دستگاه شما ایجاد شد لطفا با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید و یا به لیست خدمات هایی که در فهرست فروشگاه ما قرار داده شده مراجعه کنید و نزدیک ترین نمایندگی سریر را پیدا کرده و به آن جا مراجعه کنید.
شماره تماس سریر سرویس:
021 66749366
گارانتی گلدیران:
مشتریان گرامی کلیه محصولات لوازم خانگی و صوتی و تصویری ما دارای گارانتی معتبر گلدیران می باشند لطفا درصورتی که خرابی در محصول مشاهده کردید با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید تا کارشناس های گلدیران به منزل شما مراجعه کنند و ایراد دستگاهتان را رفع کنند.
شماره تماس مرکز مشتریان گلدیران:
021 84733
گارانتی 6 ماه پارس نوین مدیا :
مشتریان عزیز محصولات هدست ما از گارانتی 6 ماه پارس نوین مدیا بهره مند هستند لطفا در صورتی که مشکلی در هدست خود مشاهده کردید با شماره تماس زیر تماس بفرمایید :
021 88303310
021 88343410
گارانتی 1 ماه ال جی :
این گارانتی مختص با باتری های محصولات موبایل ال جی الکترونیک است. به محض اینکه باتری گوشی شما دچار مشکلی شد لطفا با دفتر شرکت LG WORLD تماس بگیرید تا جهت مرجوع کردن جنس راهنماییتان کند.
شماره تماس :
021 77658613

مشتریان گرامی در صورتی که محصولی را در وبسایت مشاهده کردید که گارانتی ندارد بدانید که آن محصول از گارانتی 7 روز تعویض شرکت LGWORLD بهره برده و در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شد شرکت ما مجوز به تعویض و یا عودت هزینه محصول شما می باشد.