لوازم خانگی ال جی بالاترین میزان رضایت مشتریان را کسب کرد

لوازم خانگی ال جی بالاترین میزان رضایت مشتریان را کسب کرد

به گزارش جی.دی پاور، ال‌جی برای سومین سال متوالی پرجایزه‌ترین برند لوازم آشپزخانه شده است.

بخش لوازم آشپزخانه ال‌جی در امریکا موفق به دریافت جوایز بیشتری نسبت به سازندگان دیگر در زمینه رضایت مشتری در سه سال متوالی شد.

طبق رتبه‌بندی جدید جی.دی پاور (J.D. Power) در سال ۲۰۱۹، شرکت ال‌جی در بخش‌های محبوب نظیر ماشین ظرفشویی، بخچال‌های فرنچ دُر (درب فرانسوی)، یخچال‌های ساید بای ساید و یخچال‌های بالافریز، یخچال‌های دو در توانست بیشترین میزان رضایت مشتری را به دست آورد. این تحقیقات نشان می‌دهد که یخچال‌های ال‌جی از نظر قابلیت اعتماد، عملکرد، امکانات، طراحی ظاهر و ضمانت درجه یک هستند.

شایان ذکر است که طی سه سال گذشته ال‌جی توانسته است در تمامی بخش‌های اصلی از یخچال و ماشین ظرفشویی گرفته تا ماشین‌های لباسشویی و خشکشویی و اجاق گاز بیشترین میزان رضایت مشتری را از آن خود کند. در حقیقت، ال‌جی با دریافت ۱۵ جایزه پرافتخار رضایت مشتری از جی.دی پاور برای آشپزخانه و ماشین‌های لباسشویی از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ پیشگام در صنعت لوازم خانگی بوده است.

کسب جایزه رضایت مشتری از جی.دی پاور در کنار سایر جوایز خودنمایی می‌کند. لوازم خانگی ال‌جی عنوان «قابل اعتمادترین» لوازم را در یک نشریه پیشگام و مشهور کسب کرده است و ال‌جی توانسته مقام اول را در کیفیت محصول و کیفیت خدمات در رتبه‌بندی ACSI (شاخص رضایت مشتری امریکا) در سال ۲۰۱۸ به خود اختصاص دهد.

ال‌جی از سال ۲۰۰۶ تا کنون توانسته ۳۱ جایزه از جی.دی پاور در بخش لوازم آشپزخانه و شست‌وشوی لباس کسب کند. افزون بر این، بیشتر لوازم خانگی ال‌جی مفتخر به دریافت ستاره انرژی شده‌اند. به این معنی که لوازم خانگی ال‌جی بدون قربانی کردن و افت عملکرد یا طراحی ظاهری می‌توانند حداکثر راندمان و بازده انرژی را ارائه دهند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *