معرفی LG G8X ThinQ و Dual Screen

معرفی LG G8X ThinQ و Dual Screen

جدیدترین نوآوری نمایشگر دوگانه یا Dual Screen ال‌جی هم سرگرمی را دو برابر می‌کند و هم بهره‌وری و تولید.

ال‌جی الکترونیکس امروز از G8X ThinQ، جدیدترین تلفن هوشمند سری G، و یک نمایشگر دوگانه (Dual Screen) پیشرفته‌تر در نمایشگاه IFA 2019 معرفی کرد. دو محصول G8X ThinQ و Dual Screen ال‌جی می‌خواهند روشی جدید برای تجربه چندوظیفگی، لذت بردن از محتوا و رسانه‌های اجتماعی در موبایل ارائه دهند.

اولین نمایشگر دوگانه ال‌جی که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ در بارسلون معرفی شد  شکلی خلاقانه و شیوه‌ای جدید از چندوظیفگی عالی در همه جا ارائه می‌دهد. در نسخه جدید از این نمایشگر، ال‌جی از بازخورد کاربران بهره برده و بهبودهای بسیار زیادی به آن بخشیده است؛ نمایشگر ۲.۱ اینچ روی قاب یا Cover Display یکی از آنهاست. این نمایشگر کاربردی و دم دست به کاربران امکان چک کردن ساعت، تاریخ، شارژ باتری، اعلان‌ها و دیگر اطلاعات مفید را بدون باز کردن نمایشگر دوگانه می‌دهد. علاوه بر این، با این که اولین نمایشگر دوگانه تنها دو زاویه دید مختلف داشت، در نمایشگر دوگانه جدید از لولای ۳۶۰ درجه و بدون توقفی بهره می‌برد که امکان می‌دهد با هر زاویه‌ای مثل لپ‌تاپ با آن کار کرد.

LG-G8X-ThinQ-and-LG-Dual-Screen_02

جدیدترین تلفن هوشمند سری G ال‌جی مانند Dual Screen از نمایشگر ۶.۴ اینچ برای دوبرابر کردن سرگرمی و قابلیت‌های تولیدی بهره‌ می‌برد. تعبیه شدن حسگر اثر انگشت درون نمایشگر باعث می‌شود قفل کردن و قفل‌گشایی G8X ThinQ ساده‌تر از قبل باشد؛ حتی وقتی که نمایشگر دوگانه به پشت تا خورده باشد. با وجود این که تنظیم خودکار روشنایی نمایشگر با استفاده از حسگرها ویژگی جدیدی به شمار نمی‌رود اما در G8X ThinQ حسگر نور محیط می‌تواند کنتراست را برای بیشتر کردن جزییات تصویر و کاهش خستگی چشم به حداکثر برساند. دوربین جلو  در این گوشی از لنز قطره‌ای ساده‌ای بهره می‌برد که به خوبی برش‌خورده‌ و در بالای نمایشگر ۶.۴ اینچ FullVision گنجانده شده است.

ال‌جی G8X ThinQ و Dual Screen جدید در سه ماهه چهارم در بازارهای اصلی عرضه می‌شود. بازدیدکنندگان از نمایشگاه IFA 2019 می‌توانند اولین نفراتی باشند که از ۶ تا ۱۱ سپتامبر با حضور در غرفه ال‌جی در سالن ۱۸ مس برلین تجربه کار با این محصولات موبایل ال‌جی را خواهند داشت. برای اطلاع از فعالیت‌های ال‌جی در نمایشگاه ‌IFA 2019 هشتگ LGIFA2019# را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *