LG پادشاه تلویزیون های OLED

LG پادشاه تلویزیون های OLED

این تشخیص ، نوآوری های مداوم ال جی را برای بهبود و تکامل تلویزیون برای دستیابی به مشخصات استودیوی مرجع برجسته می کند. بسیاری از برترین استودیوهای تولیدی جهان و سازندگان مشهور تلویزیون های LG OLED به دلیل تولید دقیق رنگ فوق العاده و کنتراست بی نظیر ، از ارزش بالایی برخوردار هستند. تلویزیون های OLED ال جی پردازش ویدئویی بهینه ، بهترین کیفیت را در کالیبراسیون کلاس ، قابلیت همکاری بالا با پشتیبانی از تعداد زیادی از قالب های تصویری و صوتی و سایر ویژگی های مختلف دیگر که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای سازندگان محتوای حرفه ای ایجاد شده است ، ارائه می دهند. تلویزیون های OLED ال جی به عنوان نمایشگرهای مرجع توسط استودیوهای بزرگ فیلم های هالیوود و توسط توسعه دهندگان و توزیع کنندگان محتوا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

LG OLED که قادر است صادقانه هدف خلاق یک کارگردان را تکرار کند ، با دقت پیکسل های خود روشن خود ، همه جزئیات و تفاوت های ظریف را آشکار می کند ، به لطف ظرفیتش برای مطابقت با استانداردهای کیفیت بالای جامعه محتوای خلاق ، به عنوان یک صفحه نمایش مرجع محبوب است. تلویزیون های OLED LG با داشتن توانایی ارائه حرکت دقیقاً همانند تولید مثل رنگ ها ، یک مکان معمول در تولیدات ورزشی زنده در سراسر جهان هستند.

تلویزیون OLED ال جی که توسط مصرف کنندگان و متخصصان صنعت مورد ستایش قرار گرفته است ، با فناوری پیکسل خود ساطع کننده ، ساختار بدون نور پس زمینه و کنترل مستقل کاهش نور پیکسل ، کیفیت تصویر برتر را ارائه می دهد. نسبت کنتراست چشمگیر ، سیاهی های عمیق تر ، زاویه دید گسترده و زمان پاسخگویی سریع تنها برخی از دلایلی است که LG OLED همچنان در رده تلویزیون های برتر قرار دارد.

IMG 20210128 192702 111 1

نام هو هو جون ، معاون ارشد تحقیق و توسعه در شرکت سرگرمی خانگی ال جی الکترونیکس ، گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که تلویزیون LG OLED به عنوان یکی از شاخص ترین جوایز صنعت تلویزیون و تلویزیون شناخته شده است.” “این تقدیرنامه گواهی بر این واقعیت است که تلویزیون های OLED ما بهترین تجربه مشاهده در خانه را ارائه می دهند ، به مشتریان اجازه می دهد از نمایش های مورد علاقه خود لذت ببرند درست همانطور که سازندگان آنها قصد داشتند آنها را ببینند.”

این شناخت در نتیجه نوآوری های دیگر LG برنده جایزه در زمینه پیشرفت سریع تلویزیون های هوشمند ، متصل و فوق العاده با کیفیت بالا است. به تازگی ، ال جی الکترونیکس یک Emmy فنی برای توسعه و استقرار HTML5 برای یک تجربه کامل تلویزیونی و همچنین یک جایزه تعالی مهندسی از انجمن حرفه ای هالیوود (HPA) برای توسعه و استقرار کالیبراسیون CalMAN در سطح سخت افزار 1D و 3D LUT با تلویزیون های OLED خود دریافت کرده است. . پیش از این ، شرکت تابعه R&D ال جی LG ، Zenith Electronics LLC ، برای پیشرفت های پیشگامانه مانند اولین کنترل از راه دور تلویزیون بی سیم ، استانداردهای صنعت HDTV و تلویزیون استریو و نمایشگرهای صفحه تند ، جوایز فنی Emmy را به دست آورده بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون های OLED ال جی ، به

Mylgworld.com مراجعه کنید

تهیه شده توسط گروه LGWORLD

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *