LG G8s؛ امنیت در دستان تو

LG G8s؛ امنیت در دستان تو

[Life’s Good With #LG]
🔴ال‌جی در قدمی جالب و کارامد در G8s سیستم های امنیتی و قفل گشایی جذابی قرار داده است‌.
.
.
🔵 در G8s راه های قفل گشایی زیادی وجود دارد تا امنیت دستگاه شما تامین شود. در ناچ این موبایل یک سنسور مادون قرمز و ToF وجود دارد که علاوه بر تشخیص حرکات AirMotion ، میتواند با شناخت و تشخیص فرم صورت شما در هر شرایط نوری قفل دستگاه را باز کند. این سنسور پرتوهایی را به سمت صورت شما ارسال میکند و با باز گشت این پرتو ها به این سنسور ، قفل دستگاه شما باز میشود. .
.
📌رگ های دست شما راه دیگر دسترسی به موبایل شماست.
وقتی به G8s خود الگوی رگ های دست خود را میشناسانید ، در اینجا مادون قرمز بیشتر توانایی خود را نشان میدهد تا با اسکن رگ های دست موبایل را باز کند. این سیستم دقیق نتیجه ی تحقیقات و اختراع ال‌ جی است و زمانی کار میکند که خون در رگ های شما در حرکت باشد و اگر تشخیص دهد که صاحب دست گاه زنده نیست یا خود در رگ او جریان ندارد این سیستم از کار می‌افتد.
این سیستم امنیتی را ال‌جی Z Camera نامیده است.
.
.
🔶 اثر انگشت در پشت گوشی. سریع ، دقیق ، مورد اطمینان.
.
.
در پشت گوشی میتوانید از حسگر اثر انگشت استفاده کنید تا به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید. همانطور که میدانید اثر انگشت هر شخص مختص اوست و هر کس اثر انگشت متفاوتی نسبت به شخص دیگر دارد. این حسگر با دقت بالایی اثر انگشت شما را شناسایی می‌کند و با سرعت خیلی زیاد دستگاه را باز میکند.
.
.
🔷علاوه بر آن ، پردازنده ی Snapdragon 855 این موبایل دارای واحد پردازنده ی امنیتی یا SPU است. که از اطلاعات کارت های بانکی یا داده های سیمکارت شما را محافظت میکند و امنیت موبایل شما را تا حد بالایی تامین میکند.
.
.

تهیه شده توسط تیم تحریریه lgworld

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *