LG K20 ؛ طراحی شده برای لذت

LG K20 ؛ طراحی شده برای لذت

طراحی

طراحی شده برای لذت

تلفن باریک و جمع و جور به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است ، با طراحی ارگونومیک برای استفاده با یک دست. کاملا احساس راحتی و سبک را احساس کنید.

MC-K20-NewMoroccanBlue-02-18-9-FullVision-Desktop1

نمایشگر FullVision 18:9

 آنچه شما دوست دارید را بیشتر ببینید

صفحه نمایش 5.45 اینچی تقریبا بدون حاشیه شما را مجذوب می کند و باعث می شود خود را بخشی از هر صحنه احساس کنید. فضای سرگرمی گسترده ، با هر بار تماشای محتویات ، در تلفن خود را غوطه ور کنید.

MC-K20-NewMoroccanBlue-03-Large-Battery-Capacity-Desktop

ظرفیت بزرگ باتری

باتری است که با شما ادامه می دهد

یک بار برای هر روز انرژی ذخیره کنید. 20٪ بهبود از 8.9 ساعت به 10.7 ساعت در هنگام استفاده از صفحه نمایش در روشنایی کامل. اکنون ، بدون استفاده از شارژر خود ، استفاده از تلفن را به حداکثر برسانید.

* هنگام استفاده از صفحه نمایش در روشنایی پیش فرض.

MC-K20-NewMoroccanBlue-04-Fun-Selfie-Tricks-Desktop

ترفندهای جالب سلفی

میانبرهای سرگرم کننده برای گرفتن عکس های سلفی

هیجان زیاد برای سلفی های دور همی. تلفن را برای مدت زمان 1 ثانیه نگه دارید تا تشخیص چهره انجام شود و با Auto Shot یک سلفی بگیرید. برای گرفتن یک سلفی یا چهارتایی با یک ژست حرکتی از حرکت های دستی استفاده کنید.

MC-K20-NewMoroccanBlue-05-Selfie-Flash-Desktop

فلش سلفی

عکس های سلفی که از دیگران بهتر است

فلش LED جلویی ، شما و محیط اطراف خود را با نور روشن می کند. این جلوی تاری ، دانه دانه شدن و تاریکی عکس های سلفی را میگیرد که با یک دوربین عقب قابل رقابت هست.

MC-K20-NewMoroccanBlue-06-Tap-&-Shoot-Desktop

تپ و عکاسی کنید

عکاسی بدون دردسر

با ضربه زدن و عکس برداری از لحظه ها سریعتر از همیشه است. به سادگی روی نقطه ای برای فوکوس ضربه بزنید و دوباره برای گرفتن عکس روی آن نقطه ضربه بزنید. اکنون گرفتن عکسهای عالی و فوری ، آسان و راحت است.

MC-K20-NewMoroccanBlue-07-Mil-Spec-Desktop

Mil Spec

آماده تحمل

آماده برای هر موقعیتی. با اطمینان از دوام با درجه نظامی ، روز خود را طی کنید. گواهی MIL-STD-810G تلفن ثابت می کند که می تواند در کنار شما باشد.

* مشخصات MIL بر اساس نیازهای MIL-STD-810G توسط آزمایشگاه های MET آزمایش شده است. این به هیچ وجه به معنای تکذیب یا تأیید وزارت دفاع آمریکا نیست.

MC-K20-NewMoroccanBlue-08-Google-Assistant-Button-Desktop

دکمه دستیار Google

کمک در نوک انگشتان شما

دستیار Google اکنون یک دکمه اختصاصی دارد. به سادگی آن را فشار دهید تا دستیار خود را بیدار کنید بدون اینکه بگویید “سلام ، گوگل!” دستیار یکپارچه LG به شما امکان می دهد فقط با صدای خود به ویژگی های ویژه تلفن خود دسترسی پیدا کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *