LG THinQ : یک تلفن هوشمند با دوربین حرفه ای برای عکاسی در شب

LG THinQ : یک تلفن هوشمند با دوربین حرفه ای برای عکاسی در شب

ال‌جی G8 ThinQ عکس‌هایی در شب می‌گیرد که خوراک اینستاگرام هستند.

حالت Night View یا نمای شب به کاربران امکان می‌دهد تا روشن‌ترین تصاویر را با دوربین ال‌جی G8 ThinQ بگیرند و از اشتراک‌گذاری سریع عکس‌های باکیفیت و حرفه‌ای خود لذت ببرند.

شرکت VCX تلفن هوشمند ال‌جی G8 ThinQ را در رقابت با مدل‌های جدید از تلفن‌های هوشمند قرار داد تا نشان دهد که این تلفن هوشمند حتی در شرایط غیر معمول و غیر ایده‌آل نور محیط نیز می‌تواند رنگ‌ها را با کنتراست بالا به نمایش گذارد.

سایت VCX علاوه بر کیفیت تصویر، سرعت فوکوس، سرعت فریم، تثبیت تصویر و لرزشگیر، رنگ و صدا را هم ارزیابی کرد و به این نتیجه رسید که ال‌جی G8 ThinQ در همه این قابلیت‌ها بی‌نهایت مؤثر است و عملکرد بی‌نظیری را از خود نشان می‌دهد.

A

دوربین پیشرفته Z در ثبت تصاویر سلفی افقی چشم‌گیر نقش دارد. دوربین Z تشعشعات مادون قرمزی که از سوژه بازتابانیده می‌شود را می‌سنجد تا عمق را سریع‌تر و دقیق‌تر از دیگر حسگرهای تصویر محاسبه کند.

image

از آنجا که دوربین Z سوژه‌ها را به شکل سه‌بعدی می‌بیند، امکان فریب خوردن قابلیت قفل‌گشایی با تشخیص چهره با استفاده از تصاویر دوبعدی مثل عکس وجود ندارد زیرا این تصاویر عمق ندارند. علاوه بر این، فناوری ToF در دوربین Z ال‌جی با منابع نور خارجی و جانبی گول نمی‌خورد و تحت تأثیر نور محیط قرار نخواهد گرفت.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *