LG VELVET از زاویه دیگر…

LG VELVET از زاویه دیگر…

صاف ، براق ، ظریف و زیبا

از این موارد می توان برای توصیف یک لباس مجلسی با زیبایی طراحی شده ، یک اثر هنری مدرن یا حتی یک ماشین اسپرت لوکس با نسخه محدود استفاده کرد. اما در این حالت ، این کلمات LG VELVETT را توصیف می کنند ، گوشی هوشمندی که دارای خطوط روان ، تقارن دلپذیر و لمس های غیر قابل انکار هنری است. به منظور راه اندازی محلی دستگاه نفیس ، تیم ال جی در کانادا به دنیای مد روی آورد تا به آن کمک کند تا یک رویداد مناسب شیک برگزار کند.

LG VELVET 5G 02 600x342 1

از موارد قابل توجه می توان به لباس ورزشی کراوات از Beurd ، چاپ جذاب و بازیگوش LG VELVET توسط Hayley Elsaesser و یک کوله پشتی ضد آب از George Sully اشاره کرد. برخی از قطعات حتی دارای جیب های بزرگ و شفافی هستند که برای ایمن سازی و نمایش تلفن در حال حرکت ایده آل هستند!

در جریان یک رویداد آنلاین ، ال جی از این فرصت استفاده کرد و در زمانی که برای بسیاری از کانادایی ها بسیار چالش برانگیز بود ، به جامعه پاسخ داد. هر بار که یکی از طرفداران در Instagram Live پست یکی از قطعات این مجموعه را پسندیده و به اشتراک می گذارد ، LG به یک موسسه خیریه محلی که توسط آن طراح تعیین شده بود کمک مالی می کرد.

LG VELVET 5G 04 1

با خلاقیت و جذابیت جدی نسبت به محدودیت های مداوم در اجتماعات حضوری ، رویداد آنلاین خلاقانه LG Canada ، کانادایی ها را با LG VELVET شیک آشنا کرد ، در حالی که همکاری مد لباس با مارک های محلی لباس خیابانی ، روحیه ابتکاری که ال جی به آن مشهور است را برجسته می کند.

تهیه شده توسط تیم LGWORLD

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *