VELVET طراحی منحصر به فرد

VELVET طراحی منحصر به فرد

اگر میخواهید خاص باشید VELVET تنها انتخاب شماست

طراحی (Design)

LG VELVET از زبان طراحی الهام گرفته از طبیعت گرفته تا رنگهای گویا و فرم لمسی و دلنشین آن ، بلافاصله از جمعیت متمایز می شود و در زمانی که "همان همان قدیمی" به فضای اصلی تلفن های هوشمند تبدیل شده است ، چیزی تازه ارائه می دهد.

ال جی قصد تحولی عظیم در زمینه طراحی اسمارت فون ها را دارد.

هر چه که پیش میرویم موبایل ها قدرتمند تر میشوند اما شاید کم تر شرکتی به فکر تغییر ساختار طراحی موبایل افتاده باشد

ال جی قدم اول را محکم برداشت.

VELVET

حتی خود این اسم - حس تجمل و لطافت را القا می کند که به همان زیبایی به نظر می رسد. ترکیبی از رنگ ها و عناصر طراحی که به اندازه فرد منحصر به فرد هستند ، جدیدترین تلفن هوشمند ال جی تجسم فلسفه کاربرپسندتر این شرکت است و امیدوار است که از وضعیت موجود زبان طراحی دچار تحول شود
LG VELVET Design Story 04 600x381 1

رنگ (Color)

LG VELVET با توجه به رنگهای جذاب و بسته به زاویه ای که از آنها دیده می شود ، تغییر و درخشندگی نشان می دهد و برای بیان سبک فردی خود خیره کننده است و ایده آل است. رنگ های رقص نور را به اثر مسحورکننده منعکس می کنند و شکست می دهند ، این کار با استفاده از الگوهای نوری بسیار کوچک و پیچیده و فناوری پیشرفته لایه لایه نانو مواد امکان پذیر است.
LG VELVET Design Story 05 600x485 1
در واقع ، یک الگوی نوری منحصر به فرد برای رنگ های Illusion Sunset ، Aurora Green ، Aurora White ، Aurora Grey و Aurora Silver ایجاد شده است ، که رنگ ها بسته به بازار و شرکت حمل و نقل متفاوت است. فیلم های لایه ای نانو مواد با استفاده از صدها لایه نازک از مواد میکروسکوپی ایجاد می شوند که هر کدام دارای ضریب شکست متفاوت هستند. لایه های مواد نور را از زوایای مختلف منعکس می کنند تا رنگهای متنوعی را ایجاد کنند ، بنابراین  VELVET را به یک بوم با شکوه با نت های مرجانی ، نارنجی و زرد تبدیل می کند که به نظر می رسد به صورت آلی حرکت می کند و می لرزد.

3D Arc Design

 VELVET با ایجاد لبه های جلو و عقب کاملاً متقارن ، تعادل راضی کننده ای را ایجاد می کند. لبه های متقارن جلو و عقب نه تنها چشم نواز هستند ، بلکه منحنی های ملایم نیز لمس می شوند و به اطمینان از گرفتن راحت و مطمئن در دست کاربر کمک می کنند.

کنایه از طراحی خوب این است که برای ایجاد چیزی که کاملاً بی دردسر به نظر می رسد تلاش زیادی انجام می شود. قبل از اینکه طراحان ال جی بتوانند منحنی های امضای گوشی را به کمال برسانند - که در واقع از چهار قوس مختلف تشکیل شده است که در کنار هم احساس طبیعی تری را هنگام نگه داشتن دستگاه ایجاد می کنند
LG VELVET Design Story 06 600x170 1

Raindrop (قطرات باران)

دوربین های حجیم و مربع شکل سرد و بی روح و یکنواخت که از قسمت پشتی گوشی هوشمند بیرون زده اند به نوعی مرسوم شده اند. تیم طراحی LG تصمیم گرفت که این بخش را با یک گزینه زیبا ، با رعایت اوصول طراحی حرفه ای و الهام گرفته از طبیعت جایگزین کند.
LG VELVET Design Story 08
دوربین "Raindrop" که در سمت راست و بالای قاب عقب واقع شده است ، دارای سه لنز با کیفیت بالا و یک فلاش LED است که یکی در بالای دیگری قرار گرفته است تا شبیه قطرات باران باشد. این لمس برازنده توجه زیادی به جزئیات را نشان می دهد ، در حالی که لنزها خود را با ویژگی های خلاقانه تولید محتوای LG جفت می کنند تا تجربه فوق العاده دوربین را ارائه دهند.

تهیه شده توسط تیم LGWORLD

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *