سوالات متداول

کلیه محصولاتی که دارای گارانتی رسمی هستند مانند موبایل و لوازم خانگی در صورت خرابی های داخلی امکان مرجوع کردن ندارند و بعد از پی بردن به مشکل باید به گارانتی آن ها مراجعه شود.

اما اگر خرابی محصولات خارجی بود (مثلا یخچال دارای ضربه خوردگی بود ) باید قبل از تحویل در حضور مامور ارسال صورت جلسه شود و به فروشگاه رسمی ال جی به شماره 02177658613 اطلاع داده شود.

در صورتی که درخواست مرجوع کردن محصولی را دارید پیش از ارسال حتما با شماره 021 77658613 تماس بگیرید و این موضوع را اطلاع دهید در غیر این صورت محصول مرجوعی تحویل گرفته نمی شود

1.ابتدا با شماره 021 77658613 تماس بگیرید و به همکاران ما اطلاع دهید.

2.پس از پذیرش همکاران ما جهت بررسی محصول معیوب کالای خود را به پست تحویل دهید. (تنها کالایی پذیرفته می شود که از طریق پست ارسال شود )

3.پس از اینکه محصول شما به دست ما رسید توسط افراد فنی و متخصص ما بررسی می شود و در صورت یافتن ایراد ، محصول جدیدی ارسال می شود و یا در صورت امکان هزینه محصول به شما باز میگردد

کلیه سفارش های موبایل ، هدست ، ایربادز ، تبلت ، اسپیکر بلوتوثی و لوازم خانگی  پس از پرداخت هزینه امکان لغو سفارش وجود ندارد .

محصولاتی چون کاور ، گلس و کیف ، باتری و شارژ تا قبل ارسال امکان لغو سفارش وجود دارد. (به غیر از خرید هنگام جشنواره )

برخی محصولات مانند هدست دارای خدمات پس از فروش 3 تا 6 ماه است.

به دلیل کمبود قطعات این هدست ها مجموعه LG WORLD خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

منظور از خدمات پس از فروش : یعنی شما میتوانید پس از مواجه شدن با خرابی ، ایراد دستگاه را با ما به شماره 021 77658613 به اشتراک بگذارید تا به صورت تلفنی درباره خرابی مشاوره دهیم و در صورتی که خرابی رفع نشد شما می توانید محصولات خود را برای ما ارسال کرده تا تعمییر و مجدد ارسال شود.

توجه داشته باشید کلیه هزینه خدمات پس از فروش از جمله هزینه تعمییر ، قطعه و ارسال با مشتری گرامی است.

در 98 درصد مواقع محصولات خریداری شده شما طی24 تا 48 ساعت ارسال می شوند.اما گاهی ممکنه است به دلیل تعطیلی یا عدم جمع آوری شرکت های پستی و یا حجم بالا سفارشات 2 الی 3 روز با تاخیر مرسولات شما ارسال شود.

هزینه کلیه سفارش ها توسط درگاه های بانکی که در سایت قرار دارد دریافت می شود و امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

توجه داشته باشید تا زمانی که هزینه محصول سفارش داده شما واریز نشود سفارش شما ثبت نخواهد شد.