طبیعت واقعی و بزرگ در OLED 8K

طبیعت واقعی و بزرگ در OLED 8K

تلویزیون ۸۸ اینچ ۸K OLED ال‌ جی آن قدر بزرگ و اعجاب انگیز هست که بزرگترین و اعجاب انگیزترین مکان‌های دنیا را در قاب بی‌حاشیه خود جای دهد.

اگر نمی‌توانید به چشم‌اندازهای زیبای دنیا سفر کنید، تلویزیون ۸K OLED ال‌جی این کار را برای شما می‌کند. طبیعت واقعی را در بزرگترین ابعاد ممکن تماشا کنید.

در حال حاضر OLED بهترین تکنولوژی برای یک تلویزیون خانگی است؛ زیرا بهترین سطح تیرگی را به همراه روشنایی کافی و رنگ‌های فوق‌العاده به نمایش می‌گذارد و زمان پاسخ‌گویی بسیار پایینی هم دارد (قابل‌توجه گیمرها).

ال‌جی توانسته بر روی بستر OLED به چنان پیشرفتی برسد که پس از یکه‌تازی بازار تلویزیون‌های ۴K، اکنون به گواه متخصصان و استانداردهای گوناگون بهترین و بالاترین کیفیت ۸K را ارائه نموده است.

کمیته ICDM اندازه مدولاسیون کنتراست را تعیین کرده است و این اندازه به طور کمی و دقیق مشخص می‌کند که چطور پیکسل‌های مجاور هم از یکدیگر متمایز می‌شوند. هر نمایشگر تلویزیون برای ارائه وضوحی که نشانگر تعداد پیکسل‌ها باشد، طبق نظر ICDM، به کمینه ارزش مدولاسیون کنتراست (CM) و عبور از آستانه ۲۵ درصد برای تصویر و ۵۰ درصد برای متن نیاز دارد.

70626143_740753129681438_7842835897818608468_n(1)

یک تلویزیون ۸K با ارزش CM پایین‌تر از این مرز مشخص را نمی‌توان یک ۸K واقعی نامید حتی اگر ۴۳۲۰×۷۶۸۰ پیکسل داشته باشد. آزمایشاتی که برای مطابقت با استانداردهای صنعت انجام شد به این نتیجه رسید که تلویزیون OLED 8K ال‌جی و ۸K NanoCell ال‌جی هر دو به معیارهای CM در حوزه ۹۰ درصدی دست یافته‌اند. همین نتیجه تضمین می‌کند که بینندگان می‌توانند به طور واقعی همه جزییات اضافی محتوای ۸K را در زمان مشاهده در تلویزیون‌های ۸K ال‌جی تجربه کنند. تلویزیون‌های ۸K ال‌جی با جزییات سخاوتمندانه و زیاد و رنگ‌های زنده و شفاف طبیعی گواهی بر فناوری بی‌بدیل نمایشگر ال‌جی است. تلویزیون ۸۸ اینچ SIGNATURE OLED 8K ال‌جی (مدل ۸۸Z9) که اولین تلویزیون ۸K OLED دنیا و بزرگترین تلویزیون OLED ال‌جی به شمار می‌رود از وضوح ۸K Ultra HD با ۴۳۲۰×۷۶۸۰ پیکسل یا ۳۳ میلیون پیکسل خودتابش برخوردار است که ۱۶ برابر تعداد پیکسل‌های یک تلویزیون Full HD TV و ۴ برابر تلویزیون‌های UHD محسوب می‌شود. برنده امسال جوایز طراحی iF Design Award و Red Dot Award تلویزیون SIGNATURE OLED 8K است که از طراحی مینیمالیست و کمینه‌گرای شیک با پایه آلومینیومی برس‌خورده و نمایشگر بدون حاشیه بهره می‌برد و به سیستم بلندگوی ۸۰ وات با صدای قدرتمند مجهز شده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *