استیکرهای واقعیت مجازی در ال‌جی G7 ThinQ

استیکرهای واقعیت مجازی در ال‌جی G7 ThinQ

با استیکرهای واقعیت مجازی در ال‌جی G7 ThinQ آن چه در تصور و خیال شماست را در تصاویری که با دوربین می‌گیرید با واقعیت پیوند دهید. 

این استیکرها را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گوگل (Google Play Store) برای ال‌جی G7 ThinQ دانلود کنید و از عکاسی لذت‌بخش‌تری بهره ببرید. 

استیکرهای طراحی شده از قابلیت تشخیص چهره استفاده کرده و به صورت دوبعدی و سه‌بعدی روی صورت می‌نشینند. این استیکرها شامل مواردی از جمله عینک‌دودی و هدبند و غیره هستند که به صورت زنده روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند.

fd4628c2-39c8-4fce-8f97-39a4be27e762

حالت Mode  Live Photo یک ثانیه قبل و بعد از زمانی که شاتر فشار داده می‌شود را ثبت می‌کند تا لحظات غیرمنتظره و لحظاتی که معمولا از دست می‌روند را ثبت کند.

دوربین حرفه‌ای گوشی G7 ThinQ ال‌جی با لنز عریض این گوشی اکنون مناظر را زیباتر ثبت کرده و در گوشه‌های تصویر کمتر شاهد اعوجاج خواهید بود. همچنین سلفی‌ها واضح‌‌تر و نسبت به گوشی‌های قبلی ال‌جی طبیعی‌تر  ثبت خواهند شد.

گوشی G7 ThinQ ال‌جی با یک دوربین ۸ مگاپیکسل در جلو و دوربین دوگانه در پشت گوشی با دو لنز  ۱۶ مگاپیکسل استاندارد و عریض برای وضوح تصویر بالاتر و ثبت جزئیات بیشتر عرضه شده است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *